KOZA & ÇABİP | Halı Saha “Farklıyız Eşitiz”

KOZA & ÇABİP | Halı Saha “Farklıyız Eşitiz”

KOZASPOR – ÇABİPSPOR | Farklıyız Eşitiz!

Çanakkale Koza Gençlik Derneği ve Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri halı saha maçında bir araya geldi.

12. yılını kutlayan Çanakkale Koza Gençlik Derneği, doğum günü etkinlikleri kapsamında Çanakkale Koza Gençlik Derneği ve Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri “Farklıyız Eşitiz” sloganı ile sahaya çıktı. Toplam 16 gönüllünün(8 Erkek-8 Kadın) yer aldığı karşılaşma dostluk çerçevesinde 6-6’lık bir skor ile sonuçlandı.

Çok sayıda KOZA ve ÇABİP gönüllüsünün takip ettiği karşılaşmada sporcular izleyenlere hem eğlenceli, hem de heyecanlı dakikalar yaşattılar.

Takımlar müsabakaya hem dünyanın, hem de Ukrayna’nın içerisinde bulunduğu savaş durumuna karşı Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” sözünü hatırlatarak “Peace at Home Peace in the World” yazılı İngilizce bir pankartla çıktı.

Maç sonunda ise “Farklıyız Eşitiz ve Savaşa Hayır” sloganları ile gönüllüler Şiddete Kırmızı Kart Gösterdiler.

Bu anlamlı karşılaşmada yer alan ve bizleri kenarda bir dakika bile yalnız bırakmayan tüm gönüllülerimize teşekkürlerimizi sunarız.

#ÇanakkaleKozaGençlikDerneği #ÇanakkaleBisikletPlatformu #İyiKiÇABİPVar #İyiKiKOZAVar #Koza12Yaşında #NoWar #YurttaSulhCihandaSulh #PeaceAtHomePeaceInTheWorld #MustafaKemalAtatürk #Atatürk