Çanakkale Koza Gençlik Derneği 8 Yaşında!

Çanakkale Koza Gençlik Derneği 8 Yaşında!

2010 yılında gençler tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu yana Çanakkale’de sayısız projeye imza atarak gençlerin ve kentlinin hayatına dokunan Çanakkale Koza Gençlik Derneği 8. Yaşını gönüllülerinin yoğun katılımı ile Yalı Hanı’nda kutladı.

Yerel, ulusal ve uluslararası alanda birçok proje, eğitim ve işbirliğine imza atan dernek, kurulduğu günden bu yana on binden fazla genci sivil toplum ile tanıştırmış, sekiz yüzden fazla gencin ücretsiz yurtdışı hareketliliğini sağlamış ve Çanakkale’de yediden yetmişe birçok insanın hayatına dokunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Dernek başkanı Aylin Cilasın yaptığı konuşmada; “8 yıllık süreçte derneğin çalışmalarına katkı sağlayan tüm gönüllülerimize, bizi destekleyenlere, gençlerin seslerini duyurmalarına katkısı olmuş diğer tüm sivil toplum örgütlerine ve yerel yönetimlere teşekkürü bir borç biliriz. 8 kişi olarak çıktığımız bu yolda sayımızın yüzleri, binleri bulması bizi mutlu ediyor ve şüphesiz Çanakkale’ye toplumsal fayda bağlamında değer katıyor.” dedi.

Ofisi Yalı Hanı 2. Katında bulunan derneğin gönüllülerinden de Çanakkalelilere bir mesaj var; Gençlik Burada! Ya Sen?


betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet