Aktif Tırtıllar Gönüllü Başvuruları Başladı

Aktif Tırtıllar Gönüllü Başvuruları Başladı

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin 2010 yılından bu yana devam ettirdiği ve yüzlerce çocuğun, gönüllünün hayatına dokunduğu “Aktif Tırtıllar” projesinin 2018 -2019 dönemi gönüllü başvuruları başladı.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; Aktif Tırtıllar özel bir dönemi ve hedef kitleyi ima etmektedir. Çocukluk – GENÇLİK – Olgunluk yıllarını temsil eden tırtıl – KOZA – kelebek üçlemesinde hedefimiz Çanakkale’de ikamet eden ekonomik anlamda dezavantajlı çocuklara yönelik sosyal, kültürel ve eğitsel gelişimlerine katkı sağlamaktır.

Proje kapsamında 7-13 yaş aralığındaki çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar; görev alan gençler tarafından hazırlanmakta ve yürütülmektedir.

Haftalık olarak gerçekleştirilen planlama toplantılarında, gönüllü gençler; yapılacak çalışmaları kararlaştırmakta, görev bölümü yapmakta ve raporlama faaliyetlerinde görev almaktadır. Yerel kaynaklar ve destekçilerle yürütülen çalışmalar; resim, seramik, tiyatro, dans, dil eğitimi gibi alanlarda çeşitlilik göstermektedir.

Sen de çocuklarla iyi vakit geçirmek ve fark yaratmak istiyorsan başvuru formunu doldurmayı unutma!

Başvuru formu: http://bit.ly/2NKXw6n


betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet